istanbul escort
HABER AKIŞI

Ataç’ın misafiri oldular

 Tarih: 13-05-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Türk Kızılay Eskişehir Şube Başkanı Egemen Temizsoy ile bir araya geldi. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Türk Kızılay Eskişehir Şube Başkanı Egemen Temizsoy ve yönetimini makamında misafir etti.Başkan Ataç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Temizsoy ve yönetimi, gelecek dönem çalışmalarında da kendisine başarılarının devamını temenni etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Ataç da Temizsoy ve beraberindekilere teşekkür etti. Temizsoy ayrıca Başkan Ataç’a, üzerinde Türk Kızılay’ın ilk ve son logosunun yer aldığı bir plaket armağan etti.Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında..
5 kuzu birden 5 kuzu birden Eskişehir’de büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla geçimini sağlayan Kocalılar aile..
Virüse karşı panik yapma Virüse karşı panik yapma ESOGÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dal..
‘Projeleri konuştuk’ ‘Projeleri konuştuk’ AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Yönetim Kurulu MÜSİAD Eskişe..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı