istanbul escort
HABER AKIŞI

Ataç’a tebrik akını

 Tarih: 23-04-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a, 31 Mart mahalli idareler seçimlerini başarı ile geride bırakmasının ardından hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği Başkanı Davut Mülayim, Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği Başkanı İrfan Ataman, Pir Ahmet Efendi Derneği Başkanı Ahmet Özcan, Eskişehir Dersimliler Derneği Başkanı Süleyman Gündoğdu ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Ataç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Ataç’ı aldığı başarılı sonuçtan ötürü tebrik eden konuklar, dernekler ile sürdürdüğü iyi ilişkiler ve destekleri için de teşekkür etti.Başkan Ataç da konuklarına ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken hemşehri ve kültür derneklerinin sosyal hayatta üstlendiği rolü her zaman önemsediğinin altını çizdi.Konuk dernek yöneticileri, Başkan Ataç ile hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında..
5 kuzu birden 5 kuzu birden Eskişehir’de büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla geçimini sağlayan Kocalılar aile..
Virüse karşı panik yapma Virüse karşı panik yapma ESOGÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dal..
‘Projeleri konuştuk’ ‘Projeleri konuştuk’ AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Yönetim Kurulu MÜSİAD Eskişe..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı