HABER AKIŞI

AT BİNENİN KILIÇ KUŞANANIN

 Tarih: 06-01-2018 04:00:00
2017-2018 sezonun ilk yarısı tamamlandığında gözler sezonun ikinci yarısı öncesinde futbolcuların alacaklarına çevrilmişti. 
Siyah kırmızılı yönetim Başkan Halil Ünal başta olmak üzere tüm ekibi dört elle oyunculara yapılacak ödemeler için geceli gündüzlü çalışmalara girişti. Bir tarafta İsmail Ilgaz, Erdal Şahbaz, İzzet Erdoğan gibi isimler sürekli oyuncularla bir araya gelerek gerekli ödemelerin yapılmasını sağlamak için adeta ellerini değil gövdelerini ortaya koyup ödemeleri yaptı. Takımın dağılma noktasında olduğunu düşünenlere inat tüm oyuncuların takımda kalmasını sağlayan Başkan Halil Ünal ve arkadaşları bu işi çözerek Eskişehirspor’un sezonun ikinci yarısına umutla başlamasına neden oldu. Oyuncuların tümüne ödemeler yapıldı. Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunan tüm oyuncular yönetimin bu ciddi çalışması karşısında bir çoğu da şok oldu. Halil Ünal bu işi bilen bir yönetici olarak kaynakları buldu buluşturdu ve hiçbir oyuncusunu boşa çıkarmadan kalan 17 haftalık sürede takımda tutmasını sağladı. Bu saat itibariyle tüm oyuncular rahat nefes alırken şimdi işlerinin daha zor olacağı kanısında birleşiyorlar. Zira bu saat itibariyle saha içinde kendilerini ispat etmek zorundalar. Para dertleri kalmayan oyuncular kazanmak için mücadelelere hazır olacaklar. Başka da çareleri kalmadı. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı