HABER AKIŞI

Asıl mesele elde tutmak

 Tarih: 21-05-2020 14:26:25
Eskişehirspor’da tüm şehrin ve taraftarın tek beklentisi yönetimin mevcut kadroyu elde tutup gelecek sezonun planlarını yapması isteniyor. Bu yönde yönetim hiçbir oyuncuyu göndermek arzusunda değil.

Eskişehirspor açısından kabus gibi bir sezonun sonuna gelindiği noktada yine en büyük sıkıntı takımda yer alan oyuncuların gidip gitmeyeceği konuşuluyor.

Yönetim ve teknik ekip öncelikli olarak kadroda yer alan tüm oyuncularla birlikte gelecek sezonun hesaplarını yapmaya hazırlanıyor. Bir çok kulüp takımın en gözde oyuncuları genç yeteneklere elini uzatarak transfer etmek için harekete geçmesi dikkat çekerken yönetim bu duruma bir dur demek istiyor.

Kesinlikle kadrodan hiçbir oyuncuyu vermeme çabası göstermesi beklenen Başkan Mustafa Akgören ve ekibi bunu başarırsa önümüz sezon bu takımın ayağa kalkacağına inanılıyor.

Şimdi tekrar lig havasına giren ve kalan 6 maçlık seriyi tamamladıktan sonra önlerine bakacak olan futbolcularda gelen tekliflere nasıl bir cevap verecekleri yakından takip ediliyor.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yağmur durduramadı Yağmur durduramadı Sokağa çıkma kısıtlamasının 0-14 yaş gurubu için kalkmasıyla birlikte dışarı çık..
TOPLANTILAR İNTERNETTEN TOPLANTILAR İNTERNETTEN Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üst düzey toplantıları da internet ortamına ta..
Yağmur sevinç yarattı Yağmur sevinç yarattı Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden olan Eskişehir'de uzun süredir yağmura h..
Gün Sazak unutulmadı Gün Sazak unutulmadı Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 1980'de evinin önünde çapraz ateşe tutula..
HABER ARŞİVİ
Yukarı