HABER AKIŞI

AR-GE SAYESİNDE YENİ ÜRÜNLER YOLDA

 Tarih: 09-02-2018 04:00:00
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Keleşer Ar-Ge çalışmaları sayesinde yenilikçi ürünleri pazara katacaklarını söyledi.

Serkan Keleşer, Maden İşleri Genel Müdürü ve aynı zamanda Eti Maden İşletmeleri Yönetim Kurulu üyesi Mithat Cansız ile birlikte Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Kırka Mahallesi’nde faaliyet gösteren Kırka Bor İşletmesi’ni ziyaret etti. Dünyanın en büyük bor rezervine ait Kırka’daki tesiste incelemelerde bulunan Keleşer ve Cansız, burada Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürü Ersan Ayten tarafından karşılandı. Çalışanları ve yönetimi özverili çalışmalarından dolayı tebrik eden Keleşer, çalışanlarına; ''2017 yılı Eti Maden ailesi için iyi bir yıl oldu. Kırka tesislerimiz dünya bor ihtiyacının yüzde 50’sini karşılar duruma geldi. Her geçen gün pazarımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

İNCELEME YAPILDI

Keleşer, “Ar-Ge'ye önem vererek ileride daha kaliteli daha yenilikçi ürünleri de pazara katmış olacağız'' diye diye konuştu. Keleşer, Cansız ve beraberindekiler Eti Maden Kırka çalışanlarıyla birlikte yemekte bir araya geldiler. Daha sonra çalışma sahasını gezen heyet üyeleri, üretimi yerinde görerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Ziyaretin ardından Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Keleşer'in katılımı ile Eti Maden İşletmeleri Yönetim Kurulunun olağan toplantısı Kırka'da gerçekleştirdi. Toplantı sonunda Değirmenözü stok sevkiyat tesislerine giden ekip, incelemelerinin ardından buradan Eti Maden Emet işletmesine gitmek için ayrıldılar. İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Birlik olmak şart Birlik olmak şart Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Muhacir Dernekleri Federasyonu’na bağl..
 Görev şehidi uğurlandı Görev şehidi uğurlandı Eskişehir'de devrilen askeri aracın sürücüsü Hava Ulaştırma Onbaşı Ebuzer Özyolc..
Ödüle doymuyor Ödüle doymuyor Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) öğrencileri tarafından 2010 yılında kurulan..
Öğrencilere Kent Oyunu Öğrencilere Kent Oyunu Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri, özellikle şehir dışından Eskişehir’e g..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı