HABER AKIŞI

Anadolu Hastanesi’nden sağlık turizmi atağı

 Tarih: 17-05-2018 04:00:00

Özel Anadolu Hastanesi, Sağlık Turizmi faaliyetleri için çalışmalarını hızlandırıyor. İşletme Direktörü Ezgi Oktaş Sağlık Turizmi faaliyetlerine öncelikle Belçika’da yaşayan Türk Hemşerileri ziyaret ederek başladıklarını ve faaliyetlerinin devam edeceğini aktardı. Geçtiğimiz Eylül Ayında Op. Dr. Cenk Soğukpınar ve Uzm. Dr. Levent Bilir tarafından satın alınarak MEDES AŞ. Bünyesinde faaliyetine devam eden Özel Anadolu Hastanesi, devri gerçekleştiği günden bu yana hekim kadrosu, sağlık hizmetleri ve hastane içerisinde gerçekleştirdikleri fiziksel revizyon çalışmalarıyla şehrin sağlık sektöründe dikkat çekmeye devam ediyor. Şehir merkezinde konumlanması sebebiyle Eskişehirlilerin sağlık için tercih edilir sağlık merkezlerinden biri olan Özel Anadolu Hastanesi şimdi de Sağlık Turizmi Faaliyetleri için kolları sıvadı. Öncelikle Belçika’daki Türk Hemşehrilere yenilikleri anlatmak üzere tanışma ziyareti gerçekleştiren Direktör Ezgi Oktaş, Belçika’nın Brüksel, Gent ve Anwers illerindeki Türklerle bir araya geldi. Hemşehrilerin Sağlıkla ilgili sıkıntılarını dinleyen Oktaş, Camii Dernekleri, Emirdağlılar Birliği ve Emirdağlılar Derneği’ne ziyaretler gerçekleştirdi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı