HABER AKIŞI

Ambulansta doğdu

 Tarih: 08-06-2020 08:34:34

Eskişehir'de doğumu ambulansta başlayan kadının bebeği sirenler eşliğinde dünyaya geldi.

Eskişehir'in Odunpazarı'na bağlı Mihallıçık ilçesinde yaşayan Ünzile Şahin doğum sancısının başlaması üzerine 112 Acil Servis ekiplerini aradı. Kısa sürede eve gelen Ambulans Ünzile Şahin'i Eskişehir Şehir Hastanesi’ne götürmek üzere yola çıktı. Bu sırada ATT olarak görev yapan Nilah Şerbetçioğlu doğumun başladığını fark etti. Bunun üzerine Nihal Şerbetçioğlu ile ekibinden Rümeysa Kaya ve Coşkun Arslan, ambulansta doğumu gerçekleştirdi. Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen bebeğe 'Salih' ismi verilirken, Ünzile Şahin Şehir Hastanesi’ne ulaştırılarak yeni doğan servisine alındı.Ünzile Şahin’in ambulansta doğum doğumunu gerçekleştiren Eskişehir 112 Mihallıçık 1’nolu istasyonda görevli Nihal Şerbetçioğlu, “Benimde bugün doğum günüm, ambulansta doğum yaptırmak çok özel bir an ve çok güzel bir doğum günün hediyesi oldu. Anne ve bebeğin sağlık durumları gayet iyi” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteye..
Avukatlar isyan etti Avukatlar isyan etti Eskişehir Adliyesi önünde bir araya gelen Eskişehir Barosu avukatları getirilmek..
Kooperatifçiliğe tam destek Kooperatifçiliğe tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret eder..
ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES Salgın döneminde bakım ve tadilat işlemlerinden geçirilerek baştan aşağı yenilen..
HABER ARŞİVİ
Yukarı