HABER AKIŞI

Altyapı da hız kesmek yok

 Tarih: 19-11-2017 11:30:07

Bayırköy Belde Belediye ekipleri tarafından alt yapı çalışmaları devam ediyor. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, “Beldemizde alt yapı yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Fatih Mahallesi 108. Sokakta alt yapı yenileme çalışmalarımız, çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu sokakta önce alt yapıyı yenileyip, abonelerimizin su bağlantılarını bağlayıp, böylece patlak ve tıkanıklıkların önüne geçilip, işgücü ve zaman kaybını en aza indireceğiz. Üst yapıyı da kilitli parke taşıyla tamamlayıp sokağı yeni görünümüne kavuşturacağız” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı