istanbul escort
HABER AKIŞI

Alpu’da renkli trafik kutlaması

 Tarih: 13-05-2019 04:00:00

Alpu İlçe Emniyet Amirliği Trafik Denetleme Büro Amirliği’nce öğrencilere yönelik düzenlenen Trafik Haftası etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu. Trafik Haftası ile ilgili Alpu İlçe Emniyet Amirliği Trafik Denetleme Büro tarafından düzenlenen etkinlikte İlçe İlkokul öğrencileri arasında resim yarışması, ortaokul öğrencileri arasında kompozisyon yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere bisiklet ödülleri Alpu Kaymakam V. Vali Yardımcısı Alper Balcı tarafından verildi. Bu arada gün boyu etkinlikler eşliğinde bu senenin sloganı olan 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' teması üzerinde aktiviteler düzenlendi. Çocuklara gün boyu palyaçolar eşliğinde balon, kırmızı düdük, pamuk şeker, boyama kitabı, defter kalem, cetvel, tatlı, kek, meyve suyu dağıtılarak yaklaşık 1500 öğrenci trafik kurallarını oynayarak-eğlenerek öğrenmeleri sağlandı. Öğrenci velileri de ekiplere etkinlikler nedeniyle teşekkür etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok SARAR ÇİFTİ REHİN ALINARAK SOYULDU Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, mask..
VATAN SEVGİSİ  BEDEL İSTER VATAN SEVGİSİ BEDEL İSTER Şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar da konuşan Tuğgeneral Gürhan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı