HABER AKIŞI

Alikaya yolunda düzenleme

 Tarih: 12-05-2019 04:00:00

İnönü Belediye Başkanlığı, Ali Kaya Deresi yanından geçen yolla ilgili vatandaştan gelen iyileştirme çalışması talebini kısa süre içerisinde tamamlayarak yerine getirdi. Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı vatandaşlardan gelen talepleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor. İlçe merkezinde bulunan Yenice Mahallesi sakinlerinden gelen talep üzerine İnönü Belediyesi Fen İşleri ekipleri, doğal yeryüzü şekilleri ile çok sayıda turistin de ilgisini çeken Ali Kaya Deresi yanından geçen yolda genişletme ve yol iyileştirme çalışması yaptı. Yol üzerinde bulunan çukurları tesviye eden ekipler daha sonra stabilize malzeme sererek vatandaşların kullanıma hazır hale getirdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı