HABER AKIŞI

Ali Ünal’dan iddialı çıkış

 Tarih: 20-01-2020 04:00:00

CHP ‘de yaklaşan İl Kongresi öncesi İl Başkanlığı adaylığını resmen ilan eden Ali Ünal iddialı konuştu. Parti binasında kalabalık bir partili gurupla birlikte açıklama yapan Ünal, “Siyasette gençlerin ve kadınların önünün açılması için adayım. Genç ve kadın üye yazılım seferberliği başlatacağız” dedi.

İl Başkanlığına aday oldu. Parti il binasında düzenlenen ve katılımın yüksek olduğu basın toplantısında İl Başkanlığına aday olduğunu duyuran Ali Ünal, “Siyasette gençlerin ve kadınların önünün açılması için, siyasetin demokratikleşmesi ve devletin sosyalleşmesi için, seçim barajlarının kaldırılması için, milletvekilliklerinin, belediye başkanlıklarının, meclis üyeliklerinin ön seçimle belirlenmesi ve siyasetin üzerindeki vesayetlerin kaldırılması için, parasız, laik ve çağdaş eğitim için, hak, hukuk ve adalet mücadelesi verebilmek için aday oluyorum. Parti yönetimlerini ve komisyonlarını aktif hale getireceğiz, il üç ayda tüm ilçelerimizdeki sorunları çözmek adına toplantılar yapacağız. Yerel seçimlerde gösterdiğimiz başarıyı, genel seçimlere de taşıyacağız. Hak, hukuk ve adalet mücadelesi verebilmek için aday oluyorum. Genç ve kadın üye yazılım seferberliği başlatacağız. Parti yönetimlerini ve komisyonları aktif hale getireceğiz. Sandıklardaki eksikliklerimizi gidereceğiz.  İlk 3 ayda tüm ilçelerimizde o yörenin sorunları ve çözümlerine yönelik toplantılar yapacağız. Yerel seçimlerdeki başarımızı genel seçimlere de taşıyacağız. Demokrasi, hak ve özgürlükler için, bağımsızlık, barış ve kardeşlik için, Atatürk ilke ve devrimleri için ve en önemlisi Cumhuriyet Halk Partisi’ni hep birlikte iktidar yapmak için aday oluyorum” dedi. HM

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı