HABER AKIŞI

Akaminko bilmecesi

 Tarih: 16-07-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da forma giyen ve sakatlığı nedeniyle uzun yıllar siyah kırmızılı takıma katkı sunamayan Ganalı oyuncu Jerry Akaminko’nun serbest kaldığı ve Eskişehirspor’dan ayrıldığı öğrenildi. 
Kulüpten sözde alacaklarını alamadığı için ayrıldığı ifade edilen Akaminko’nun halen Eskişehirspor ile sözleşmesinin devam etmesine rağmen belirtilen ilk etap kampına katılmaması dikkat çekmişti. 
Jerry Akaminko ile ilgili olarak yönetimin siyahi oyuncuya kampa davet yazısı gönderdiği ancak bu oyuncunun kampa katılmadığı biliniyor. Yönetiminde bu konuda gerekli yazışmaları yaptığı öğrenildi. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı