HABER AKIŞI

AK Parti’de Başkan Altınkaynak

 Tarih: 23-02-2020 04:00:00

AK Parti’de Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevi değişti. Uzun süreden beri başkanlık görevini yürüten Fatih Özata’nın yerine Musap Tayyip Altınkaynak getirildi.

Konu ile ilgili olarak bilgi veren İl Başkanı Zihni Çalışkan yapılan değişiklikle ilgili şunlaı söyledi: “Yapılan istişareler neticesinde İl Gençlik Kolları Başkanı olarak Musap Tayyip Altınkaynak kardeşimiz uygun görülmüştür. Partimiz adına hayırlı uğurlu olsun. Bugüne kadar yapmış olduğu gayret ve özverili çalışmalarından dolayı Fatih Özata kardeşime de çok teşekkür ederim.”

  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı