istanbul escort
HABER AKIŞI

Ailelere özel çağrı

 Tarih: 03-12-2018 04:00:00

Türk Sağlık Sen Engelli Komisyonu Başkanı Fatmagül Atlar, engelli ailelerine bir çağrı yaptı. Atlar, “Engelli bireylerin birçoğu kapalı kapılar arkasında hapsedilerek topluma kazandırılmamakta, Sosyal ve kültürel haklarından mahrum bırakılmaktadır. Burada en büyük sorumluluk engelli ailelerine düşmektedir. Aileler, aile içerisindeki engelli bireyden utanmamalı, onları sosyal hayata hazırlamalıdır. Bizler çalışan üreten engelli bireyler olarak onların sesi olmaya çalışıyoruz. Kamuda her 2 yılda bir EKPS sınavı yapılarak engelli arkadaşlarımıza iş imkanı sağlanmaktadır. Arkadaşlarımız mutlaka bu yayınları takip etmelidirler” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı