HABER AKIŞI

Ahmet Abi rüzgarı

 Tarih: 17-10-2018 12:45:00  -   Güncelleme: 17-10-2018 12:59:31
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, pazar yerlerini ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Şirintepe ve Bahçelievler Mahallelerinde kurulan pazar alanlarını ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. İki pazar yerinde de pazarcı esnafı ve alışveriş yapan Eskişehirliler ile sohbet eden Başkan Ataç’a, Tepebaşı Belediye Meclis üyesi Yaşar Tepekaya ile Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürü Fahrettin Çeçgel de eşlik etti. Başkan Ataç semt pazarlarında esnafa hayırlı işler dilerken vatandaşlara da iyi alışverişler temennisinde bulundu. Eskişehirliler pazarda karşılaştıkları Başkan Ataç’a yoğun ilgi gösterirken meyve ve sebze fiyatlarının yüksekliğinden ise dert yandı. Başkan Ataç da yüksek fiyatlar konusunda vatandaşa hak vererek, “Ekonomik durum ortada, deyim yerindeyse her şey ateş pahası. Vatandaşlarımız da haklı olarak durumdan şikayetçi, tüm olumsuzluklar doğrudan onların cebine yansıyor. Ayrıca bu yüksek fiyatlar, üreticilerimizin ya da pazarcılarımızın istediği bir şey değil. Onlar da artan maliyetlerden ötürü mağdur durumda. Diliyorum ki yakın zamanda bu ekonomik buhrandan çıkarız ve halkımız rahat bir nefes alır” ifadelerini kullandı. Başkan Ataç vatandaşlar ile bol bol fotoğraf da çektirdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı