HABER AKIŞI

Ağrılılar sigara bırakıyor

 Tarih: 27-01-2020 04:00:00

Eskişehir Ağrılılar Derneği, üyeleri için sigara bırakma kampanyası başlattı. Dernek Başkanı Cemil Nazlı, sigaranın sağlığa ve çevreye zararlarının ortada olduğunu ifade ederek, “sigara hem sağlığımıza hem doğaya zararlı. Bunu herkes biliyor. Ama maalesef hala içilmeye devam ediliyor. Bu konu bizim için çok önemli. Sigara tüm dünya tarafından zararı bilinen bir madde. İçerisinde kimyasal pek çok madde olan bir ürün. Sigara konusunu herkesin çok önemsemesi gerekiyor. Biz dernek olarak bir adım atalım istedik ve üyelerimize çağrıda bulunarak “Sigara Bırakma Kampanyası” başlattık. Bu çağrımızla birlikte daha ilk günden 9 üyemiz sigarayı bıraktı. Bu çağrımızı her platformda, işyerlerimizde, evimizde, mahallemizde yönetim kurulu üyelerimizle sürekli dile getireceğiz. Sigarayı bırakan üyelerimize plaket veriyoruz. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı