istanbul escort
HABER AKIŞI

AFRİN İÇİN GÖREVE HAZIRIZ

 Tarih: 30-01-2018 04:00:00
Türk Harb-İş Sendikası Şube Başkanı Şenol Yılmaz, Afrin Operasyonuna tam destek verdiklerini belirterek, “Üyelerimiz de göreve hazırdır” dedi.

Türk İş’e bağlı Türk Harb-İş Sendikası Şube Başkanı Şenol Yılmaz, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Cerablus, Elbab, İdlip ve Afrin’de yapılan operasyonlara destek verdiklerini söyledi. Türkiye Harb Sanayi ve Yardımcı İşkolları İşçileri Sendikası (Türk Harb-İş) Eskişehir Şube Başkanı Şenol Yılmaz, "Savunma sanayinin asırlardır ana omurgası olan askeri fabrikalar, askeri tersaneler ve tüm askeri iş yerlerinde çalışmanın gururunu taşıyor, operasyon bölgesinde verilecek her türlü göreve öncelikle ve gönüllü olarak hazır olduğumuzu belirtiyoruz" dedi.  Yılmaz, emekli üyelerin de katıldığı sendika binasındaki toplantıda TSK'nın düzenlediği Afrin operasyonuyla ilgili konuştu. Türkiye'nin yıllardır mücadele ettiği terör örgütleriyle yurtiçi ve yurtdışında yaptığı mücadelede son dönemde başarılı sonuçlar elde ettiğini dile getiren Yılmaz, “Yıllardır bu hain taşeron terör örgütlerinin arkasına gizlenirken, artık açıkça silah, lojistik desteğini dahi gizlemeyen sözde müttefikler ve piyonları ile başta Suriye ve Irak olmak üzere her alanda yürütülen mücadele ve operasyonlara açık ve sonsuz destek veriyoruz" diye konuştu. Milletin huzuru için mücadele eden Türk askerlerinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu: "Kahraman ordumuzun yürüttüğü her türlü faaliyette Türk Harb-İş Sendikası üyeleri olarak her türlü göreve hazır olduğumuzu belirten imza kampanyamız tamamlandı. Savunma sanayinin asırlardır ana omurgası olan askeri fabrikalar, askeri tersaneler ve tüm askeri iş yerlerinde çalışmanın gururunu taşıyor, operasyon bölgesinde verilecek her türlü göreve öncelikle ve gönüllü olarak hazır olduğumuzu belirtiyoruz. Ülkemizin bu varoluş mücadelesinde yer almak bizler için onur olacak ve bu onur çocuklarımıza miras olarak kalacaktır."

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı