istanbul escort
HABER AKIŞI

Adaylara açık çağrı

 Tarih: 08-02-2019 04:00:00

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, “31 Mart Türkiye genelinde yapılacak olan yerel yönetimler ilgili seçimlerde esnaf ve sanatkârlarımızın tabi ki de beklentileri var. Eskişehir esnaf ve sanatkârlar odaları birliği olarak yeni seçilecek olan yerel yönetimlerden sokak ve caddelerde esnaf olan ve ticaretle uğraşan tüm insanların ve arkadaşlarımızın işlerini daha da kolaylaştırmak ve ticaret yapanların önünü açılmasını bekliyoruz” dedi. Birsen, “Bildiğiniz gibi yapılan birtakım uygulamaların neticesinde Eskişehir’deki meydana gelen trafik sıkışıklığının yaşandığı ve otopark sıkıntısının yaşanması, özellikle şehir merkezinde otopark sıkıntısından dolayı ticaretimizde çok büyük azalmalar var” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı