istanbul escort
HABER AKIŞI

Adaylara açık çağrı

 Tarih: 08-02-2019 04:00:00

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, “31 Mart Türkiye genelinde yapılacak olan yerel yönetimler ilgili seçimlerde esnaf ve sanatkârlarımızın tabi ki de beklentileri var. Eskişehir esnaf ve sanatkârlar odaları birliği olarak yeni seçilecek olan yerel yönetimlerden sokak ve caddelerde esnaf olan ve ticaretle uğraşan tüm insanların ve arkadaşlarımızın işlerini daha da kolaylaştırmak ve ticaret yapanların önünü açılmasını bekliyoruz” dedi. Birsen, “Bildiğiniz gibi yapılan birtakım uygulamaların neticesinde Eskişehir’deki meydana gelen trafik sıkışıklığının yaşandığı ve otopark sıkıntısının yaşanması, özellikle şehir merkezinde otopark sıkıntısından dolayı ticaretimizde çok büyük azalmalar var” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı