HABER AKIŞI

Açık havada spor keyfi

 Tarih: 03-11-2019 04:00:00

Büyükdere Halk Merkezi, Uğur Mumcu Parkı’nda spor etkinliği düzenledi. 7’den 70’e çok sayıda Büyükdere Sakininin katıldığı etkinlikte, vatandaşlar açık havada spor yapmanın keyfini yaşadı.  Odunpazarı Belediyesi, 11 ayrı mahalle yer alan 12 Halk Merkezi’nde, çalışmalarına devam ediyor. Halk Merkezlerinde, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediyesi, en son Uğur Mumcu Parkı’nda spor etkinliği düzenledi. Büyükdere Halk Merkezi tarafından gerçekleştirilen etkinliğe mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Açık havada spor yapmanın keyfini çıkaran süren Büyükdere Sakinlerine yetkililer, Odunpazarı Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Bu tür etkinliklerin sıklaştırılmasını isteyen mahalle sakinleri, kendilerine bu imkânı sağlayan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı