istanbul escort
HABER AKIŞI

970 öğrencinin mezuniyet sevinci

 Tarih: 23-06-2018 04:00:00

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin Bozüyük Meslek Yüksekokulu, Gölpazarı Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu, Osmaneli Meslek Yüksekokulu, Pazaryeri Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Söğüt Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan 970 öğrenci Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kapalı ve Spor Salonu ve Halı Saha’da düzenlenen törende kep atmanın mutluluğunu yaşadılar.  Düzenlenen programa katılan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, bugünün mezuniyete hak kazanmış, hak kazanan öğrencilerin uzun bir yolculuğu tamamladıkları, aileleri ile birlikte büyük emek vererek mutlu sona ulaştıkları önemli bir gün olduğunu belirtti. Taş, "Bu mutlu günümüzde öğrencilerimizin mezuniyet sevincini bizimle paylaşan siz değerli ailelere, protokol üyelerine, şehir içinden ve dışından programımıza katılan tüm konuklara şükranlarımı sunuyorum. Sevgili öğrenciler, hayatın anne ocağından görüldüğü bir dönemde yaptığınız meslek seçimiyle başladığınız üniversite serüveninizi tamamladınız, artık her şeyi kendinizin yöneteceği bir döneme kapı aralıyorsunuz. Baba ocağından geldiğiniz üniversitemizde şüphesiz hayatla ilgili birçok tecrübeler, bilgiler ve beceriler kazandınız. Bu süreci yaşarken ailenizin, hocalarınızın ve arkadaşlarınızın destek ve emekleri oldu. Kimi zaman arkadaşlarınızla beraber sabahladınız, kimi zaman sınavlara hazırlanmak için kütüphaneleri aşındırdınız. Bu süreçte arkadaşlarınızı ve dostlarınızı tanıdınız, hocalarınızın şefkat ve özverilerine şahit oldunuz. Almış olduğunuz eğitim dünyaya farklı bir gözle bakmanızı öğretti. Burada siz birey olma bilincini bizzat yaşayarak edindiniz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı