HABER AKIŞI

80 milyon tek yürek

 Tarih: 14-02-2018 04:00:00
Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikacılar Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'de yürüttüğü "Zeytin Dalı Harekatı"na tam destek verdi.

Hamamyolu Caddesi'nde ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan sendika üyeleri saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de yürütülen harekata katılan askerlere dua etti. Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı,  yaptığı konuşmada, Mehmetçiğin Afrin'de Türk milletinin kaderini yeniden yazdığını söyledi. Türk milletinin yedi düvele yetecek güçte olduğunu vurgulayan Urfalı, “ "Birkaç çapulcuyu kullanıp, Türk'e diz çöktüreceğini sananlar, her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yüreğin attığını bilsin. Türk askerinin ayak sesleri dünyanın dört bucağında düşmanın uykusunu kaçırıyor, hainlerin kulaklarında yankılanıyor. Biz Türk'ü Kürt'ü ile Laz'ı Çerkez'i Arap'ı ile biriz ve bütünüz. Kimseyle bir derdimiz ve düşmanlığımız yok. Bizim birliğimizi, dirliğimizi, bütünlüğümüzü bozmaya çalışanlarla hesabımız var. Türk milleti bugün, 80 milyon tek yürek, tek bilek, kahraman Mehmetçik ile Afrin'e yürümeye hazır. Bilinsin ki bundan sonra kimseye verilecek bir karış toprağımız yok. Ölmek var dönmek yok. Allah var gam yok. Bilinsin ki bedeli ne olursa olsun Afrin emperyalistlere mezar olacak. Türk’e kefen biçenin ölümü korkunç olacak” ifadelerini kullandı.

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı