HABER AKIŞI

8 vekilimiz var

 Tarih: 22-09-2018 04:00:00
BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette, Eskişehir’e, Sivrihisar’ın kurtuluşu töreni kutlaması için geldiğini, bu vesileyle de odaları ve kurumları ziyaret etme fırsatı bulduğunu söyleyen Destici, EOSB’yi daha geniş zamanla tekrar ziyaret etmek istediğini belirtti. Genel Başkan Destici, Başkan Küpeli’nin plan ve projelerinin Eskişehir’e faydalı olacağına inandığını, yerli ve milli çalışmaları her zaman desteklediğini ifade etti. Ziyaretinden dolayı Destici’ye memnuniyetini dile getiren EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli, göreve geldikten sonra yaptığı projeler, yapım aşamasında olan ve planlanan projeler, mesleki eğitim konusundaki faaliyetler hakkında bilgi verdi. Başkan Küpeli ayrıca, KOBİ’lerin içinde bulunduğu finansal durumla ilgili kısa sürede uygun finansal modellerin sunulması ve  OSB’nin sorunlarına yönelik çözüm talebinde bulundu. Başkan Küpeli, Destici’nin hem hemşerimiz hem de milletvekilimiz olduğunu belirterek “Eskişehir’de 7 değil 8 milletvekilimiz var, sizin destekleriniz bizim için önemli” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı