istanbul escort
HABER AKIŞI

60 bin kişiye eğitim

 Tarih: 08-01-2019 10:27:27
Arama Kurtarma Teşkilatı (AKUT) Eskişehir seminer birimi 2013’den bugüne kadar kent genelinde yaklaşık 60 binden fazla kişiye ‘Deprem Bilinçlendirme Seminerleri’ verdi.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı ilkokul, ortaokul ve liselerde 2018 yılı içerisinde 2 bin 637 kişiye AKUT Eskişehir Derneği seminer birimi tarafından ‘Deprem Bilinçlendirme Seminerleri’ verildi. 2013 yılından itibaren yaklaşık 60 binden fazla kişiye verilen seminerlerde, AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin kısaca tanıtımının ardından deprem öncesi, deprem anı ve deprem sonrasında yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında video ve slayt gösterimi eşliğinde bilgiler verildi. Uygulamalı olarak gösterilen eğitimlerde, deprem sonrası hayat kurtarmada ilk saatlerin önemi hatırlatılırken, bilinçli hareket etmenin deprem ve benzeri acil durumlardaki önemi vurgulandı.

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı