istanbul escort
HABER AKIŞI

6 puan büyük fark değil

 Tarih: 04-07-2019 12:46:41
Eskişehirspor teknik direktörü Fuat Çapa, eski futbolcuları Sebastian Pinto'nun, alacaklarıyla ilgili başvurusu üzerine FIFA tarafından kulübe 6 puan silme cezası verilmesine ilişkin, "Sezonu bitirmiş olduğumuz kadroyla tekrar başlayabilirsek 6 puan, büyük bir fark değil." dedi.

Polonya kampı ile ilgili de sözleri dikkat çeken Çapa, "Tesadüfen gelişen bir organizasyon oldu. Kamp organizasyonlarıyla uğraşan arkadaşlarımız var. Aslında hem Polonya hem de Afyonkarahisar kampı, Beşiktaş için organize edilmiş bir kamptı. Bir iki hafta önce arkadaşımız aradı, 'Biz, Beşiktaş için böyle bir kamp süreci ayarlamıştık ancak onlara Japonya'dan iyi bir teklif geldi, oraya gidecekler. Oranın parası ödendi, size herhangi bir maliyeti olmayacak. Eskişehirspor'un durumunu biliyoruz, sizi de çok yakından tanıyoruz, bunu size sunmak isterim.' dedi. Biz de teşekkür ettik. Yönetime programı anlattım. Yönetimimiz de olumlu karşıladı."

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı