HABER AKIŞI

6 puan büyük fark değil

 Tarih: 04-07-2019 12:46:41
Eskişehirspor teknik direktörü Fuat Çapa, eski futbolcuları Sebastian Pinto'nun, alacaklarıyla ilgili başvurusu üzerine FIFA tarafından kulübe 6 puan silme cezası verilmesine ilişkin, "Sezonu bitirmiş olduğumuz kadroyla tekrar başlayabilirsek 6 puan, büyük bir fark değil." dedi.

Polonya kampı ile ilgili de sözleri dikkat çeken Çapa, "Tesadüfen gelişen bir organizasyon oldu. Kamp organizasyonlarıyla uğraşan arkadaşlarımız var. Aslında hem Polonya hem de Afyonkarahisar kampı, Beşiktaş için organize edilmiş bir kamptı. Bir iki hafta önce arkadaşımız aradı, 'Biz, Beşiktaş için böyle bir kamp süreci ayarlamıştık ancak onlara Japonya'dan iyi bir teklif geldi, oraya gidecekler. Oranın parası ödendi, size herhangi bir maliyeti olmayacak. Eskişehirspor'un durumunu biliyoruz, sizi de çok yakından tanıyoruz, bunu size sunmak isterim.' dedi. Biz de teşekkür ettik. Yönetime programı anlattım. Yönetimimiz de olumlu karşıladı."

  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı