HABER AKIŞI

5 bin kişiye aşure ikramı

 Tarih: 25-09-2018 04:00:00

Bozüyük Belediyesi tarafından Muharrem ayı nedeniyle vatandaşlara aşure ikram edildi. Bozüyük Belediyesi tarafından Muharrem ayı olması nedeni ile iki ayrı noktada 5 bin kişilik aşure ikramında bulunuldu. Yerleştirilen stantlarda Kasımpaşa Camii cami cemaati ile diğer vatandaşlara yapılan aşure ikramı yoğun ilgi gördü. Aşure dağıtımında Muharrem ayının Türkiye ve tüm Müslüman âlemi için hayırlı ve bereketli geçmesi için dualar edildi. Vatandaşlar Bozüyük Belediyesi tarafından yapılan aşure ikramı için Başta Belediye Başkanı Fatih Bakıcı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Diğer taraftan Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen aşure ikramlarının 25 Eylül Salı günüde Bozüyük Kapalı Pazar’ında yapılacağı belirtildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı