istanbul escort
HABER AKIŞI

5 bin kişiye aşure ikramı

 Tarih: 25-09-2018 04:00:00

Bozüyük Belediyesi tarafından Muharrem ayı nedeniyle vatandaşlara aşure ikram edildi. Bozüyük Belediyesi tarafından Muharrem ayı olması nedeni ile iki ayrı noktada 5 bin kişilik aşure ikramında bulunuldu. Yerleştirilen stantlarda Kasımpaşa Camii cami cemaati ile diğer vatandaşlara yapılan aşure ikramı yoğun ilgi gördü. Aşure dağıtımında Muharrem ayının Türkiye ve tüm Müslüman âlemi için hayırlı ve bereketli geçmesi için dualar edildi. Vatandaşlar Bozüyük Belediyesi tarafından yapılan aşure ikramı için Başta Belediye Başkanı Fatih Bakıcı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Diğer taraftan Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen aşure ikramlarının 25 Eylül Salı günüde Bozüyük Kapalı Pazar’ında yapılacağı belirtildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı