HABER AKIŞI

5 bin kişilik iftar

 Tarih: 22-05-2018 04:00:00
Genç Kızılay Eskişehir Adalar Porsuk Bulvarı üzerinde Gençlik İftarı düzenledi. Genç Kızılay’dan yapılan açıklamada, “5000 kişilik organize edilen iftar yemeğimizde uzun kuyruklar oluştu ve yoğun bir ilgi yaşandı. İlahiler ve dualar eşliğinde başlayan iftarımız zeybek gösterileri ile devam etti. İftarımızdan sonra İlahiyat, Reşadiye ve Kurşunlu camilerinde Genç Kızılay adına bütün İslam şehitlerimiz adına mevlit okutuldu. Birden çok parti temsilcisinin ve STK temsilcisinin katıldığı iftar yemeğimizde konu insanlık olunca, konu iyilik olunca, Kızılay olunca birlik ve beraberlik içinde olunduğunun mesajı verildi. Bu program kapsamında başından beri yanımızda olan Şube Başkanımız Yüksel Girgin’e, çorbada benimde tuzum olsun diyerek destekte bulunan sponsorlarımıza ve günlerdir çalışan gönüllülerimize sonsuz teşekkür ederiz” dedi. (Özdemir Uçak)
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı