HABER AKIŞI

45 yıllık başarı

 Tarih: 19-11-2019 04:00:00

Bilkent Üniversitesi’nin Denetim ve Danışmanlık Kulübünün düzenlemiş olduğu Dinle Düşün Değiştir Zirve Programına Sarar Grup Protokol Müdürü Alaattin Çoban konuşmacı olarak katılarak öğrencilere hayat hikayesini geleceklerinin şekillenmesi konusunda tecrübelerini anlattı. Öğrenci topluluğu karşısında konuşma yapan Çoban 1974’te Sarar Grupla başlayan hayat hikayesini 45 yıl içerisinde neler yaptıklarını Sarar ailesinin kendi üzerindeki etkilerini madde madde anlatarak tavsiyelerde bulundu. “Çok iyi bir üniversitede olabilirsiniz çok iyi bir aileye sahip olabilirsiniz ama özgüven, sosyal faaliyetler ve yabancı dil olmalı” diyen Çoban, çok çalışmak geleceklerinin şekillenmesinde önemli rol oynayacağını belirtti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı