istanbul escort

HABER AKIŞI

45 yıllık başarı

 Tarih: 19-11-2019 04:00:00

Bilkent Üniversitesi’nin Denetim ve Danışmanlık Kulübünün düzenlemiş olduğu Dinle Düşün Değiştir Zirve Programına Sarar Grup Protokol Müdürü Alaattin Çoban konuşmacı olarak katılarak öğrencilere hayat hikayesini geleceklerinin şekillenmesi konusunda tecrübelerini anlattı. Öğrenci topluluğu karşısında konuşma yapan Çoban 1974’te Sarar Grupla başlayan hayat hikayesini 45 yıl içerisinde neler yaptıklarını Sarar ailesinin kendi üzerindeki etkilerini madde madde anlatarak tavsiyelerde bulundu. “Çok iyi bir üniversitede olabilirsiniz çok iyi bir aileye sahip olabilirsiniz ama özgüven, sosyal faaliyetler ve yabancı dil olmalı” diyen Çoban, çok çalışmak geleceklerinin şekillenmesinde önemli rol oynayacağını belirtti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı