istanbul escort
HABER AKIŞI

40 milyonluk yatırım

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Uğur Tepe’nin Seçim İletişim Merkezi açılışı için gittiği Seyitgazi’de gün boyu ziyaretlerine devam etti.

Büyük bir coşkuyla kendisini karşılayan Seyitgazililere ‘Coşkunuzdan anlaşıldığı üzere güzel ilçemiz Seyitgazi’ye bahar erken gelmiş. Belediye Başkanı Adayımız Sayın Uğur Tepe sizlere emanet. 1 Nisan sabahıyla birlikte Uğur Tepe ile uyum içinde çalışarak, birlikte üretecek, birlikte bölüşecek, tüm Seyitgazi ile birlikte kazanacağız” dedi. Büyükerşen “Seyitgazi’de 20 kilometre içme suyu hattı yapımını tamamlayarak ilçemizi içme suyuna kavuşturduk. Ayrıca 2 adet içme suyu arıtma tesisi ile 2 adet kanalizasyon arıtma tesisini sizlerin hizmetine sunduk. 51 mahallemizde 100’ün üzerinde mezarlığın bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. İlçe merkezi ve mahallelerde ihtiyaçlar ve talep doğrultusunda çocuklarımıza oyun grupları yapıyoruz. En büyük yatırımlarımızdan biri de yıllarca ilgili kurumlar tarafından ihmal edilmiş yollarınız. Yol yapım, bakım ve onarımları için ilçemizde 8 milyon TL’ye yakın yatırım yaptık. Önümüzdeki dönemde ilk işlerimizden biri de Bardakçı yolunu beton yola kavuşturacağız. Sözün özü önceliği alt yapı ve üst yapıya vererek Seyitgazi İlçemize 40 milyona yakın yatırım yaptık” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı