HABER AKIŞI

4 yıl kaybolmasın

 Tarih: 05-04-2018 04:00:00
ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, 28. Meslek Grubu’nda yer alan hırdavatçıları ve yangın söndürmecileri ziyaret etti, önemli mesajlar verdi. Tekgöz, “Bu şehrin esnafının bir 4 yıl daha kaybetme lüksü yok. O yüzden 7 Nisan’da oylarımıza, sandığımıza sahip çıkalım” dedi.

Ticaret Odası seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını sürdüren Erdoğan Tekgöz, Değişim Seninle Başlar Ekibi’yle birlikte hırdavat ve el aletleri ticari grubunda yer alan üyeleri ziyaret etti. Hırdavatçılar ve yangın söndürmeciler, ETO Başkan Adayı Tekgöz’e yakın ilgi gösterirken, sektörün sorunlarını ve ticari yaşamlarındaki sıkıntıları anlattı. İşsizlikten yakınan esnaflar, mali destekler konusunda bilgilendirilmediklerini, yararlanamadıklarını kaydetti. 28. Meslek Grubu’ndan ETO Üyesi olduklarını anımsatan esnaflar, yıllardır aidat ödeme dışında oda ile herhangi bir bağlarının bulunmadığının altını çizdi. 7 Nisan tarihinin bütün bu haksızlıklara, adaletsizliklere karşı değişimin başlayacağı gün olacağının altını çizen Erdoğan Tekgöz, “Benim tüm üyelerimizden ricam bu şehrin bir 4 yılının daha heba olmaması için oylarına, sandıklarına sahip çıkmalarıdır. Bizim 4 yıl daha kaybetme lüksümüz yok. Değişim için hepinize büyük sorumluluk düşüyor” diye konuştu. ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz ziyaretlerde esnaflara, ETO garantörlüğünde hayata geçirecekleri E-ticaret projesiyle ilgili de ayrıntılı bilgi verdi. Bu proje sayesinde sınırların kalkacağını anımsatan Tekgöz, “Üyemiz sadece il dışına değil, yurtdışına da mal satabilecek. Siftahsız dükkan kapatma devri sona erecek” şeklinde konuştu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı