HABER AKIŞI

30 Mayıs’a kilitlendik

 Tarih: 10-05-2019 12:22:37
Eskişehirspor’da alınan kongre kararının ardından gözler 30 Mayıs’a çevrildi. İlk toplantıda çoğunluğun sağlanması beklenmezken şimdi ortaya çıkacak olan adaylar kimler olacak?

Ekonomik krizle boğuşan ve son yıllarda hep sıkıntılı süreç yaşayan Eskişehirspor’da alınan kongre kararının ardından şimdi gözler adaylara çevrilmiş durumda.

Kaan Ay ve ekibinin almış olduğu kararla birlikte ortada aday bulunmazken kongre gününe kadar birilerinin bu kulübü ortada bırakmayacağı tahmin ediliyor. Ancak ekonomik krizin kapıyı çaldığı son yıllarda kimlerin liste çıkaracağı da merakla bekleniyor.

Mevcut yönetimin belirlediği 23 Mayıs çoğunluk sağlanmazsa 30 Mayıs’ta yapılacak genel kurul öncesinde ortaya çıkacak olan adaylara herkes odaklanmış durumda.

 

  GÜNDEM HABERLERİ
YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle a..
Mahmudiye’de büyük heyecan Mahmudiye’de büyük heyecan Osmanlı Ordusunun at ihtiyacını karşılamak üzere 1815 yılında hara kurulan Eskiş..
Günay ilçe turunda Günay ilçe turunda AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, korona virüs karantin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı