istanbul escort
HABER AKIŞI

30 Mayıs’a kilitlendik

 Tarih: 10-05-2019 12:22:37
Eskişehirspor’da alınan kongre kararının ardından gözler 30 Mayıs’a çevrildi. İlk toplantıda çoğunluğun sağlanması beklenmezken şimdi ortaya çıkacak olan adaylar kimler olacak?

Ekonomik krizle boğuşan ve son yıllarda hep sıkıntılı süreç yaşayan Eskişehirspor’da alınan kongre kararının ardından şimdi gözler adaylara çevrilmiş durumda.

Kaan Ay ve ekibinin almış olduğu kararla birlikte ortada aday bulunmazken kongre gününe kadar birilerinin bu kulübü ortada bırakmayacağı tahmin ediliyor. Ancak ekonomik krizin kapıyı çaldığı son yıllarda kimlerin liste çıkaracağı da merakla bekleniyor.

Mevcut yönetimin belirlediği 23 Mayıs çoğunluk sağlanmazsa 30 Mayıs’ta yapılacak genel kurul öncesinde ortaya çıkacak olan adaylara herkes odaklanmış durumda.

 

  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok SARAR ÇİFTİ REHİN ALINARAK SOYULDU Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, mask..
VATAN SEVGİSİ  BEDEL İSTER VATAN SEVGİSİ BEDEL İSTER Şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar da konuşan Tuğgeneral Gürhan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı