istanbul escort
HABER AKIŞI

3 PUAN ŞART

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Ligin 26.haftasının açılış mücadelesinde Altınordu karşısına çıkacak olan Eskişehirspor açısından bu maç çok farklı olacak. Biran evvel altlardan uzaklaşma adına evindeki bu mücadeleyi kazanmak zorunda.

Spor Toto 1. Liginin 26.haftasında evinde konuk edeceği Altınordu’yu bekleyen Eskişehirspor cephesinde tek hedef mutlaka sahadan üç puanla ayrılmak.

Teknik direktör Fuat Çapa’nın oyuncularıyla bir araya gelerek özellikle iç sahada puan kaybı yaşamayı istemedikleri vurgusunu anlatması bekleniyor.

Bu sezon play off, transfer tahtası derken gelinen son nokta artık bu saat itibariyle tek düşünce bu takımın ligde kalması.

Taraftarların her ne kadar takımlarına her maçta sahip çıkmalarına karşılık saha içindeki oyuncuların da tribünlerin seslerine ayak uydurarak biran önce mutlaka alt sıralarla bağı koparmak yönünde Altınordu maçını kazanmaları gerektiği inancını tüm kadroya anlatılması gerekiyor.

Bu yönde en büyük görev teknik direktör Fuat Çapa ve ekibine düşüyor. Bakalım Cuma günü sahaya nasıl bir kadro ile çıkılacak herkes şimdiden bunu merakla takip ediyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı