istanbul escort
HABER AKIŞI

3 PUAN ŞART

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Ligin 26.haftasının açılış mücadelesinde Altınordu karşısına çıkacak olan Eskişehirspor açısından bu maç çok farklı olacak. Biran evvel altlardan uzaklaşma adına evindeki bu mücadeleyi kazanmak zorunda.

Spor Toto 1. Liginin 26.haftasında evinde konuk edeceği Altınordu’yu bekleyen Eskişehirspor cephesinde tek hedef mutlaka sahadan üç puanla ayrılmak.

Teknik direktör Fuat Çapa’nın oyuncularıyla bir araya gelerek özellikle iç sahada puan kaybı yaşamayı istemedikleri vurgusunu anlatması bekleniyor.

Bu sezon play off, transfer tahtası derken gelinen son nokta artık bu saat itibariyle tek düşünce bu takımın ligde kalması.

Taraftarların her ne kadar takımlarına her maçta sahip çıkmalarına karşılık saha içindeki oyuncuların da tribünlerin seslerine ayak uydurarak biran önce mutlaka alt sıralarla bağı koparmak yönünde Altınordu maçını kazanmaları gerektiği inancını tüm kadroya anlatılması gerekiyor.

Bu yönde en büyük görev teknik direktör Fuat Çapa ve ekibine düşüyor. Bakalım Cuma günü sahaya nasıl bir kadro ile çıkılacak herkes şimdiden bunu merakla takip ediyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı