HABER AKIŞI

25 HAZİRANDA ÇİFTE BAYRAM

 Tarih: 05-06-2018 04:00:00

Etkinliğe, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Yunak Kurtuşağı Dernek Başkanı Hüseyin Acar da katıldı.  AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “Bizim için hayal olan bazı şeylerin Türkiye’de yaşandığını duydum, gördüm. Konya’da AK Partimize ve Cumhurbaşkanımıza verilen değer çok gurur verici. Siz Yunaklılar ve Konyalılarla birlikte buluşarak bu hayalleri bizlerde gerçekleştireceğiz. Sizlerin gönülden verdiği desteği bizlerde hissediyor, bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Biz istersek yaparız. El ele, birlik ve dirlik içinde çalışarak bunları gerçekleştireceğiz.  Cumhur ittifakı olarak çıktığımız yolda hedefimiz belli. Bu desteği halka halka çoğaltmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımızı mecliste de yalnız bırakmayacağız. Milletvekili çoğunluğunu elde ederek tüm desteğimizle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacak, 25 Haziran sabahı çifte bayram yapacağız” dedi. (HM)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı