istanbul escort
HABER AKIŞI

25 HAZİRANDA ÇİFTE BAYRAM

 Tarih: 05-06-2018 04:00:00

Etkinliğe, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Yunak Kurtuşağı Dernek Başkanı Hüseyin Acar da katıldı.  AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “Bizim için hayal olan bazı şeylerin Türkiye’de yaşandığını duydum, gördüm. Konya’da AK Partimize ve Cumhurbaşkanımıza verilen değer çok gurur verici. Siz Yunaklılar ve Konyalılarla birlikte buluşarak bu hayalleri bizlerde gerçekleştireceğiz. Sizlerin gönülden verdiği desteği bizlerde hissediyor, bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Biz istersek yaparız. El ele, birlik ve dirlik içinde çalışarak bunları gerçekleştireceğiz.  Cumhur ittifakı olarak çıktığımız yolda hedefimiz belli. Bu desteği halka halka çoğaltmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımızı mecliste de yalnız bırakmayacağız. Milletvekili çoğunluğunu elde ederek tüm desteğimizle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacak, 25 Haziran sabahı çifte bayram yapacağız” dedi. (HM)

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı