HABER AKIŞI

2 firmaya etiket

 Tarih: 22-01-2018 04:00:00

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, Eskişehir’den 2 firmanın derece girdiğini söyledi. Türkiye’de Ulusal Çevre Etiket Sisteminin Kurulması Projesinin kapanış konferansında “Eko-Etiket” uygulamasında kullanılacak logonun tanıtımı yapıldı. Türkiye çapında başvuru sahibi firmalarda yapılan inceleme, değerlendirme sonucunda tekstil sektöründe 3 firmaya 3 üründe, seramik sektöründe 3 firmaya 9 üründe, kağıt sektöründe ise 2 firmaya 3 üründe olmak üzere toplamda 8 firmaya 15 ürüne proje uygulaması olarak Çevre Etiketi verildi. 8 Firma içerisinde İnönü İlçesinde faaliyet gösteren Seranit Granit Seramik ile Yurtbay Seramik işletmeleri de yer aldı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı