istanbul escort
HABER AKIŞI

15 Temmuz unutulmasın

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00
Vali Özdemir Çakacak, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz’ü ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, devletimizin şehit ailelerinin ve gazilerimizin yanında olduğunu ve onlara her zaman maddi ve manevi destek olmaya çalıştığını söyledi.Tarih boyunca verdiği var olma mücadelelerinden hep zaferle çıkmış olan yüce Türk milletinin; vatanını, bayrağını, millî ve manevî değerlerini hedef alan saldırılara her zaman canı pahasına karşı koyduğunu kaydeden Vali Çakacak, “Geçmişimizden aldığımız her dersin, geleceğimizi aydınlatan bir ışık olduğunu unutmamalıyız.” diye konuştu.Şehit aileleri ve gazilere verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı Vali Çakacak’a teşekkürlerini ileten Başkan Gündüz ise derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Ziyaretin sonunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Gündüz, Vali Çakacak’a teşekkür plaketi takdim etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı