HABER AKIŞI

12 oyuncu kaldı

 Tarih: 03-01-2018 04:00:00
2017-2018 sezonunun ikinci yarısı için futbolcular beklemede yerini alırken yönetim de onlara gerekli ödemeleri yapabilmek için canla başla arayışlarını sürdürüyor. 
Siyah kırmızılı ekipte bugün itibariyle 12 oyuncu ödemelerini bekliyor. Bugün başta kaleci Kayacan Erdoğan olmak üzere Kaan Kanak ve Jerry Akaminko’ya ciddi rakamlar ödenecek. Hasan Hüseyin Acar’da kalan az miktardaki rakamı bekliyor. 
Bu oyuncuların hemen ardından yarın itibariyle kaptan Erkan Zengin, Hürriyet Gücer, kaleci Gökhan Siverek ve Eskişehirspor ile yolları ayrılan Enes Can Akgün sırada olacak. 
Uğur İnceman, M.Serdar Yazıcı, Bruno Mezenga ve Dorukhan Toköz sırasıyla yönetimden söz konusu alacakları hesaplarına yatırılmasını takip ediyorlar. 
Öncelikli olarak Başkan Halil Ünal, zor günlerde yapılması planlanan ödemelerin aksamaması adına tüm ekibiyle birlikte neredeyse taşın altına gövdesini koymuş durumda. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı