istanbul escort
HABER AKIŞI

1001’inci programa özel yayın

 Tarih: 08-01-2019 10:25:57
Kanal 26 televizyonunda 25 yıldır kesintisiz olarak devam eden 'Fıkıh Köşesi' programının 1001. Bölümü özel bir programla yapıldı.

 Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, Ali Rıza Öztürk hocaya çiçekleri takdim ederken 3 özelliğinden söz etti; çok iyi bir baba, çok büyük dava adamı, mütevaziliği bırakmayan bir kişiliği olması, gelişime açık ilim adamı olması diye bahsetti. Yeşilay Eskişehir şube başkanı Dr. Sıtkı Karaca Diyanet Din işleri yüksek kurulu üyesi Dr Muhlis Akar'a 'Din ve Hayat' adlı konuşmasının sonrasında çiçek ve hediye takdiminde bulundu. İl müftüsü Bekir Gerek ve bir çok konuğunda katıldığı 1001. Özel programda Kanal 26 televizyonu kurucuları Yaşar Abacı ve İlhan Yalçın Ali Rıza Öztürk hocaya plaket takdim ettiler. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı