istanbul escort
HABER AKIŞI

100 yaşında 33 çınar var

 Tarih: 25-09-2018 04:00:00

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, “Asırlık Çınarlara Gidiyoruz” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 100 yaş ve üzerindeki 33 vatandaşı yalnız bırakmıyor. Ziyaret ettiği yaşlı ve yakınlarıyla sohbet edip çiçek takdiminde de bulunarak, sağlık kuruluşlarından aldıkları sağlık hizmetleri hakkında memnuniyetlerini sorup istek ve önerilerini de dinleyen Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; “Kent merkezi ve ilçelerimiz dahil olmak üzere tespit ettiğimiz 100 yaş ve üzerindeki 33 vatandaşlarımızı müdürlüğümüzce yaşlılara saygı çerçevesinde ziyaret edip hatırlarını sorup rahatsızlığı olanlarla yakınan ilgileniyoruz. Her zaman deneyim ve tecrübelerinden yararlandığımız yaşlılarımıza, sevgi ve saygıyı göstermek, yaşlılarımızın bedensel, ruhsal ve sosyal yönden sağlıklı bir yaşlılık dönemi geçirmeleri konusunda destek, bilgi ve danışmanlık sağlamaya çalışıyoruz” dedi. Bilge, “Yaşlı nüfusun artan oranı yaşlılara sunulan sağlık hizmetlerinin de çeşitliliğini de gerektirmektedir. Genç gruplarda sağlık hizmetlerinin temel hedefi tedavi iken, yaşlı gruplarda esas hedef, yaşam kalitesinin arttırılması ve korunmasıdır. Yaşlılarımızın yaşam kalitesinin korunması ise yalnızca tanı ve tedavi hizmetlerinin uygun ve etkili sunumuyla değil, aynı zamanda sağlıklı yaşam davranışları ve güvenli çevre ortamının oluşturulmasıyla da gerçekleşir” diye konuştu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı