HABER AKIŞI

100 bin imza izdihamı

 Tarih: 05-05-2018 04:00:00
100 bin imza ile Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıklayan Meral Akşener’e destek için partililer İl-İlçe Seçim Kurulu önünde izdiham yarattı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren İl Seçim Kurulu'nun önüne gelen partililer imza vermeye başladı. İYİ Partililerin yoğun bir kalabalık oluşturduğu Seçim Kurulu Binası önünde Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu için, Vatan Partisi de Doğu Perinçek için stant açtı. Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl ve çok sayıda partili de Karamollaoğlu için imza verdi. İYİ Partililer oluşturduğu büyük kalabalık adına bir açıklama yapan İl Başkanı Ramis Tunca, “Allah’ın izni ile 100 bin imza bugün toplanacak 9 Mayıs’a kadar 2 milyonu aşacağız. Biz başından beri iyi konuşmaya söz verdik. Huzurlu bir Türkiye için yola çıktık. Demokratik haklarını kullanmaya gelen İYİ Parti üyelerimize ya da üyemiz olmayan saygıdeğer Eskişehirlilere İYİ Parti adına ve Genel başkanımız müstakbel Cumhurbaşkanımız sayın Meral Akşener adına teşekkür ederim. 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde de inşallah seçimleri kazanacağız. Çok çalışacağız, yorulmayacağız. Sizlerin desteğine her zaman ihtiyacımız var. Büyük Türk Milleti bizlerin yanındadır” dedi. İYİ Parti üyelerinin büyük destek verdiği imza kampanyasına parti üyesi olmayan vatandaşlar da katıldı. Bu arada imza için 3 partinin oluşturduğu stantlar mesai bitimine kadar açık kaldı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı